مهنذس سازنده

بهترین سازنده منطقه 3

منطقه سه شامل مناطق، ظفر، شریعتی، قلهک، دروس، اختیاریه، میرداماد، پاسداران، سئول، ونک، احتشامیه، امانیه، ظفر، پارک وی، نوبنیاد است که حضور سازنده های بسیاری در این منطقه باعث شده تا کیفیت ساخت در این منطقه از سطح مناسبی برخوردار باشد. گروه ساختمانی کامرانی با تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان در این منطقه و محله های آن آماده ارائه خدمات ساخت با مالکین محترم است.

مهندس داود کامرانی در زمینه های متنوعی از جمله ساختمان سازی، مشاوره حقوقی و وکالت فعالیت دارد. با سال‌ها تجربه در صنعت ساختمان، او به عنوان یکی از برترین مهندسان سازه در ایران شناخته شده است و برای ساخت و ساز برج های بلند، پل ها و سازه های بزرگ دیگر، به عنوان مشاور سازه در پروژه‌های بزرگ به کار گرفته شده است. علاوه بر این، او به عنوان وکیل و مشاور حقوقی نیز فعالیت می کند و مشتریانش را در زمینه‌های مختلفی از جمله مسائل مربوط به مالی، تجارت و حقوقی راهنمایی می‌کند. با داشتن دانش و تجربه در دو حوزه فنی و حقوقی، مهندس داود کامرانی به شکل یکپارچه و جامع به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

 

برای ثبت درخواست اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.


  پروژه‌های سازنده منطقه 3

  مهندس داود کامرانی

  مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در ارشد مهندسی عمران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس کامرانی با اینکه بسیار جوان می باشد اما در کارنامه خود ساختمان های بی نظیری را میتوان مشاهده کرد که نشان از توانایی های بالقوه این مهندس با استعداد می باشد. واحد های ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی بر خوردار است. 

  تصاویر پروژه مسکونی در دروس:

  کهرام قمصری سازنده

  کهرام و اشکان قمصری

  گروه ساختمانی قمصری بیش از ۱5 سال پیش ، با نگرشی دانش بنیان با مدیریت آقایان کهرام قمصری و اشکان قمصری و با هدف ایجاد تحولی چشمگیر در صنعت ساخت و ساز تاسیس شد.مشارکت درساخت مناطق 1و3 ،پیمان مدیریت ،فروش وپیش فروش واحدهای لوکس باالهام ازاستاندارد مدیریت پروژه pmbok از جمله فعالیت های این گروه ساختمانی می باشد. از اهداف اصلی این گروه ایجاد محیطی متفاوت همراه با آسایش و راحتی برای ساکنین ،امنیت خاطر در سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و مالکین می باشد.

  تصاویر پروژه مسکونی دیباجی در اختیاریه:

  قربانی سازنده منطقه 3

  حاج رحیم قربانی

  گروه انبوه سازی قربانی از سال ۱۳۷۴ با هدف ساخت مسکن انبوه ، شروع به فعالیت کرده است.این گروه عمرانی یکی از بزرگترین فعالان صنعت ساختمان می‌باشد که با پشتوانه‌ی نیروی کار متخصص ایرانی در جهت ترویج انبوه سازی به سبک مدرن و اعمال مشخصات فنی و مقررات ملی ساختمان ، استفاده از تکنولوژی نوین ساخت ، رعایت اصول معماری و شهرسازی ، استفاده‌ی درست از فضاها و کاهش سطح زیر بنا، رعایت اصول زیست محیطی و ارائه الگوهای ‌بینظیر مسکن تاسیس گردیده است.

  تصاویر پروژه مسکونی مجلل الماس هروی:

  سازنده قلهک

  قلهک یکی از محله های شهرداری منطقه 3 شهرداری تهران است که از گذشته تا کنون دارای چندین رشته قنات بوده و برخی از آن ها هنوز هم در منطقه جاری هستند. درختان چنار کهنسال در این منطقه توسط آب قنات جاری در سفارت سیراب می‌شوند. محله قلهک دارای تنوع مذهبی می‌باشد و از قشر مسلمان ، یهودی ، ارمنی تشکیل شده است. زندگی در محله قلهک تهران برای افرادی مناسب است که خواهان زندگی در محله خوش آب و هوایی هستند که دارای سطح مالی بالایی می‌باشند. گروه ساختمان کامرانی به عنوان سازنده تخصصی منطقه سه و به ویژه سازنده برتر منطقه سه (3) در این منطقه فعالیت ساخت و ساز را به صورت حرفه ای با نمونه کارهای عالی دنبال می‌کند. منطقه قلهک

  سازنده های نامی منطقه سه در محله های دیگر از این منطقه اقدام به ساخت نمونه اند، به منظور اطلاع بیشتر از سازنده دروس ، سازنده اختیاریه ، سازنده سئول ، سازنده ونک ، سازنده احتشامیه ، سازنده امانیه ، سازنده ظفر ، سازنده پارک وی ، سازنده نوبنیاد و سازنده دیباجی حتما با تیم مشاوران گروه ساختمانی کامرانی در ارتباط باشید.

  سازنده ظفر

  خیابان ظفر یکی از خیابان‌های مشهور منطقه ۳ تهران است. نام کامل خیابان ظفر روی نقشه خیابان ظفر دستگردی است. باید در نظر داشته باشید که این خیابان توسط بزرگراه مدرس به دو خیابان ظفر شرقی و خیابان ظفر غربی تقسیم شده است که ظفر شرقی خیابانی در شرق بزرگراه مدرس و جزئی از محله زرگنده تهران است. خیابان ظفر از خیابان ولیعصر تا خیابان شریعتی امتداد داشته و یکی از خیابان‌هایی است که این دو خیابان را مانند خیابان‌های بلوار کشاورز و خیابان مطهری به یکدیگر متصل کرده و نقشی بسیار کلیدی در محور‌های مواصلاتی منطقه ۳ تهران دارد. محله ظفر از مشهورترین محله‌های منطقه ۳ تهران است که به دلیل شهرت خیابان ظفر به همین نام، شهرت دارد. محله ظفر در شمال میدان ونک و خیابان حقانی قرار دارد. محله ظفر با محله های‌امانیه، محله داودیه، محله ونک، محله جردن و محله آرارات مجاورت دارد.

  سازنده شریعتی

  خیابان دکتر علی شریعتی یا جاده قدیم شمیران یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شهر تهران است که جهتی جنوبی – شمالی دارد. این خیابان پیش از انقلاب، خیابان کورش کبیر نام داشت. پس از انقلاب نام این خیابان به افتخار دکتر علی شریعتی، نویسنده و پژوهشگر ایرانی که در حسینیه ارشاد واقع در این خیابان سخنرانی‌های فراوانی داشت، تغییر کرد. این خیایان قدیمی‌ترین جاده ارتباطی تهران به پهنه شمیران و قصران به شمار می‌آید و امتداد آن در زمان قاجار، دارالخلافه را به منطقه شمیران در شمال تهران وصل می‌کرده است. ابتدای جنوبی این خیابان که در گذشته (تا اواخر قاجار) دروازه شمیران بوده، امروزه پیچ شمیران در خیابان انقلاب محسوب می‌شود و تا میدان قدس امتداد می‌یابد. این خیابان عملکردهای تجاری و خدماتی در طیف وسیعی از مقیاس محلی تا شهری را در خود جای داده‌است.

  سازنده پاسداران

  خیابان پاسداران نام یکی از خیابان‌های طولانی شمال شرق تهران است که پیش از انقلاب ۱۳۵۷، خیابان سلطنت‌آباد نام داشت. این خیابان که جهت شمالی-جنوبی دارد، مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. خیابان پاسداران در جنوب بزرگراه همت، از خیابان شریعتی در تقاطعی موسوم به «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به «سه‌راه اختیاریه» و «چهارراه پاسداران» (تقاطع خیابان دولت) رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد شده و پس از عبور از «چهارراه فرمانیه»، سه‌راه اقدسیه و بوستان نیاوران، در شمالی‌ترین قسمت خود به میدان نیاوران منتهی می‌شود.

  سازنده میرداماد

  بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود، یکی از معابر شریانی شهر تهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود. راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان مصدق (نفت پیشین). بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.