مهنذس سازنده

بهترین سازنده منطقه 10

منطقه ده شامل مناطق هفت چنار، بریانک، سلیمانی، جی، امام خمینی (سپه سابق)، مرتضوی، هاشمی، سلسبیل، کارون، زنجان و … است.
گروه ساختمانی کامرانی با تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان در این منطقه و محله های آن آماده ارائه خدمات ساخت با مالکین محترم است.

مهندس داود کامرانی در زمینه های متنوعی از جمله ساختمان سازی، مشاوره حقوقی و وکالت فعالیت دارد. با سال‌ها تجربه در صنعت ساختمان، او به عنوان یکی از برترین مهندسان سازه در ایران شناخته شده است و برای ساخت و ساز برج های بلند، پل ها و سازه های بزرگ دیگر، به عنوان مشاور سازه در پروژه‌های بزرگ به کار گرفته شده است. علاوه بر این، او به عنوان وکیل و مشاور حقوقی نیز فعالیت می کند و مشتریانش را در زمینه‌های مختلفی از جمله مسائل مربوط به مالی، تجارت و حقوقی راهنمایی می‌کند. با داشتن دانش و تجربه در دو حوزه فنی و حقوقی، مهندس داود کامرانی به شکل یکپارچه و جامع به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

 

برای ثبت درخواست اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.


  پروژه‌های سازنده منطقه 10

  مهندس داود کامرانی

  مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در ارشد مهندسی عمران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس کامرانی با اینکه بسیار جوان می باشد اما در کارنامه خود ساختمان های بی نظیری را میتوان مشاهده کرد که نشان از توانایی های بالقوه این مهندس با استعداد می باشد. واحد های ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی بر خوردار است. 

  تصاویر پروژه مسکونی در سهروردی:

  لوگوی لوک زاده

  گروه ساختمانی لوک زاده

  گروه ساختمانی لوک زاده با مدیریت آقای مهندس لوک زاده از سال 1395 مشغول به فعالیت می باشند تا به امروز موفق به ساختن 2 پروژه در منطقه 10 و استان البرز شده اند . هدف و چشم انداز این گروه رشد هر روزه هم راه با تلاش مضاعف برای ارائه ی پروژه های چشم گیر می باشد .از فعالیت های ساختمانی دیگر این گروه همکاری و تخصص در ابزار و مهارت جوشکاری می باشد

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  گروه ساختمانی غلامی

  گروه ساختمانی غلامی با چندین سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان در حال فعالیت می باشد . تاکنون موفق به ساخت چندین پروژه ساختمانی در تهران شده اند . بیشترین مصالح بکار برده شده در پروژه های این گروه درجه یک است . در تمام پروژه های این گروه ساختمانی همه ی موارد امنیتی و حفاظتی استانداردهای ساخت و ساز رعایت شده است .

  سازنده بریانک

  بِریانَک یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران است.  موقعیت این خیابان از سمت بزرگراه نواب انتهای ساخت و سازهای طرح نواب در سمت چپ و راست آن می‌باشد. از پارکهای معروف این محل می‌توان از باغ حکیم، هفت‌چنار، ۲۲ بهمن، نور، اعتماد، خانواده و ناظمی و خیابانهای معروف آن گلستانی، حسام الدین، چهارراه رضایی، خیابان عرب نام برد. دسترسی در خرید ملک یکی از فاکتورهای مهم بوده و هست با توجه به وجود مرز طرح ترافیک در سمت راست و قسمت شرقی وجود دسترسی‌های متنوع یکی از مزیت‌های محله بریانک است. ایتسگاه مترو، وجود خط بی ار تی در قست شرقی، دسترسی به خیابان قزوین و اتصال به خیابان خوش که منتهی به آزادی می‌شود از جمله دستری‌های محله بریانک است.  

  سازنده سبلان

  محله ایی در منطقه 10 شهر تهران که در محدوده مرکز شهر تهران قرار گرفته است.

  محله رودکی(سلسبیل) به دلیل وجود مراکز خرید وتراکم جمعیت که در آن فعال است؛ همچنان دارای دسترسی بسیار خوبی است.

  این محله دارای ایستگاه مترو، اتوبوس و همچنین تاکسی است که برای اکثر مناطق تهران دسترسی بسیار خوبی فراهم کرده است.محله سلسبیل در محدوده طرح ترافیک نیست و اگر قصد دارید با خودروی شخصی تردد کنید می توانید به راحتی به این محله دسترسی داشته باشید.

  مسیر رسیدن به خیابان رودکی روی نقشه گوگل : مسیر رسیدن به سلسبیل ، فاصله از ترمینال جنوب 16 دقیقه و 8 کیلومتر می باشد.