مهنذس سازنده

بهترین سازنده منطقه 11

داود کامرانی

منطقه یازده شامل مناطق منیریه، امیریه، انقلاب – فلسطین، جمهوری، حر، حشمت‌الدوله – جمال‌زاده، راه‌آهن، سلامت، شیخ هادی، عباسی، اسکندری و … است.
گروه ساختمانی کامرانی با تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان در این منطقه و محله های آن آماده ارائه خدمات ساخت با مالکین محترم است.

مهندس داود کامرانی در زمینه های متنوعی از جمله ساختمان سازی، مشاوره حقوقی و وکالت فعالیت دارد. با سال‌ها تجربه در صنعت ساختمان، او به عنوان یکی از برترین مهندسان سازه در ایران شناخته شده است و برای ساخت و ساز برج های بلند، پل ها و سازه های بزرگ دیگر، به عنوان مشاور سازه در پروژه‌های بزرگ به کار گرفته شده است. علاوه بر این، او به عنوان وکیل و مشاور حقوقی نیز فعالیت می کند و مشتریانش را در زمینه‌های مختلفی از جمله مسائل مربوط به مالی، تجارت و حقوقی راهنمایی می‌کند. با داشتن دانش و تجربه در دو حوزه فنی و حقوقی، مهندس داود کامرانی به شکل یکپارچه و جامع به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

برای ثبت درخواست اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.


  پروژه‌های سازنده منطقه 11

  مهندس داود کامرانی

  مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در ارشد مهندسی عمران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس کامرانی با اینکه بسیار جوان می باشد اما در کارنامه خود ساختمان های بی نظیری را میتوان مشاهده کرد که نشان از توانایی های بالقوه این مهندس با استعداد می باشد. واحد های ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی بر خوردار است. 

  تصاویر پروژه مسکونی در سهروردی:

  گروه ساختمانی کمالی

  گروه ساختمانی کمالی با چندین سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان در حال فعالیت می باشد . تاکنون موفق به ساخت چندین پروژه ساختمانی در تهران شده اند . بیشترین مصالح بکار برده شده در پروژه های این گروه درجه یک است . در تمام پروژه های این گروه ساختمانی همه ی موارد امنیتی و حفاظتی استانداردهای ساخت و ساز رعایت شده است.

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  لوگوی ابراهیم پور

  گروه ساختمانی ابراهیم پور

  گروه ساختمانی ابراهیم پور با چندین سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان در حال فعالیت می باشد . تاکنون موفق به ساخت چندین پروژه ساختمانی در تهران شده اند . بیشترین مصالح بکار برده شده در پروژه های این گروه درجه یک است . در تمام پروژه های این گروه ساختمانی همه ی موارد امنیتی و حفاظتی استانداردهای ساخت و ساز رعایت شده است .

  سازنده منیریه

  منیریه یکی از محلات تهران است که در زمان قاجار یکی از بخش‌های اعیان‌نشین تهران بوده‌است. منیریه از جنوب به خیابان فرهنگ و از شمال به چهارراه سپه و از شرق و غرب به ترتیب به چهارراه ابوسعید و چهارراه لشکر منتهی می‌شود. ایستگاه مترو منیریه راه دسترسی به این محله است. خیابان های مهم منیریه
  • خیابان ابوسعید
  • خیابان معیری
  • خیابان اسدی منش
  • خیابان کرمانی
  • خیابان شعاع

  سازنده انقلاب

  خیابان انقلاب اسلامی خیابانی غربی-شرقی و یکی از خیابان‌های مهم و مرکزی شهر تهران به درازای ۵ کیلومتر است که از سوی غرب از میدان انقلاب و در دنبالهٔ خیابان آزادی آغاز شده و در سوی شرقی در میدان امام حسین و آغاز خیابان دماوند پایان می‌یابد. قسمت شمالی این خیابان مربوط به شهرداری منطقه ۶ و قسمت جنوبی آن مربوط به شهرداری منطقه ۱۱ می‌باشد. این خیابان به‌علت جای‌گرفتن دانشگاه تهران و کتابفروشی‌های بزرگ و نشریات در کنارهٔ آن، از خیابان‌های مهم تهران است که یکی از خیابان‌های اصلی شهر در راهپیمایی‌ها و از کانون‌های گردهمایی‌های خیابانی به‌شمار می‌آید. ایستگاه‌های مترو امام حسین (در ابتدای خیابان)، دروازه دولت، میدان فردوسی، تئاتر شهر، و میدان انقلاب اسلامی در این خیابان قرار دارند.

  سازنده فلسطین

  خیابان فلسطین، خیابانی شمالی-جنوبی در مرکز تهران است. این خیابان به خیابان زرتشت غربی از شمال و به دانشگاه افسری امام علی و خیابان امام خمینی (سپه پیشین) از جنوب محدود است. ادامه خیابان فلسطین از سمت شمال خیابان جویبار است که به میدان فاطمی ختم می‌شود. خیابان فلسطین در محدوده منطقه ۶ و منطقه ۱۱ شهر تهران واقع است. این خیابان به ترتیب از شمال به جنوب با بلوار کشاورز، خیابان طالقانی (میدان فلسطین)، خیابان انقلاب، خیابان جمهوری و خیابان پاستور (نهاد ریاست جمهوری) تقاطع دارد. تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، در مجاورت این خیابان، سفارت اسرائیل در تهران قرار داشت. پس از انقلاب ساختمان سفارت اسرائیل در اختیار سازمان آزادی‌بخش فلسطین گذاشته شد و نام خیابان و میدان کاخ نیز به فلسطین تغییر یافت. این خیابان از شمال آن از طریق ایستگاه مترو میدان ولیعصر و در تقاطع خیابان انقلاب و فلسطین با ایستگاه مترو تئاتر شهر قابل دسترسی است.

  سازنده شیخ هادی

  محله شیخ هادی یکی از محله های بسیار قدیمی ؛ در ناحیه 1 منطقه 11 شهرداری تهران قرار دارد. این محله تعداد زیادی بنای تاریخی و فرهنگی دارد که در ادامه به بررسی و آشنایی با این منطقه می پردازیم . محله شیخ هادی از سمت شمال به خیابان انقلاب، از سمت جنوب به خیابان امام خمینی، از سمت شرق به خیابان حافظ، از سمت غرب به خیابان ولیعصر ختم می شود. دسترسی بسیار خوبی به خطوط اتوبوس و BRT خیابان انقلاب و خیابان ولیعصر دارد . از طرفی دیگر ایستگاه های اتوبوس میدان جمهوری به میدان بهارستان هم در این محله توقف می کنند . برای دسترسی به خطوط تاکسی در این محله ، ساکنین می توانند از تاکسی های حاشیه خیابان ولیعصر و پایانه رسالت نیز استفاده کنند.