مهنذس سازنده

بهترین سازنده منطقه 7

منطقه هفت شامل مناطق بهار، سهروردی، عباس‌آباد، نظام‌آباد، ارامنه، امجدیه، خواجه نصیر، خواجه نظام‌الملک، حشمتیه، شاهد
و … است.
گروه ساختمانی کامرانی با تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان در این منطقه و محله های آن آماده ارائه خدمات ساخت با مالکین محترم است.

مهندس داود کامرانی در زمینه های متنوعی از جمله ساختمان سازی، مشاوره حقوقی و وکالت فعالیت دارد. با سال‌ها تجربه در صنعت ساختمان، او به عنوان یکی از برترین مهندسان سازه در ایران شناخته شده است و برای ساخت و ساز برج های بلند، پل ها و سازه های بزرگ دیگر، به عنوان مشاور سازه در پروژه‌های بزرگ به کار گرفته شده است. علاوه بر این، او به عنوان وکیل و مشاور حقوقی نیز فعالیت می کند و مشتریانش را در زمینه‌های مختلفی از جمله مسائل مربوط به مالی، تجارت و حقوقی راهنمایی می‌کند. با داشتن دانش و تجربه در دو حوزه فنی و حقوقی، مهندس داود کامرانی به شکل یکپارچه و جامع به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

 

برای ثبت درخواست اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.


  پروژه‌های سازنده منطقه 7

  مهندس داود کامرانی

  مهندس داود کامرانی پس از کسب تحصیلات عالی در ارشد مهندسی عمران، وارد حرفه ساخت و ساز شد. مهندس کامرانی با اینکه بسیار جوان می باشد اما در کارنامه خود ساختمان های بی نظیری را میتوان مشاهده کرد که نشان از توانایی های بالقوه این مهندس با استعداد می باشد. واحد های ساخته شده توسط ایشان از لحاظ کیفیت و استاندارد از درجات بالایی بر خوردار است. 

  تصاویر پروژه مسکونی در سهروردی:

  گروه ساختمانی مقدم

  گروه ساختمانی جناب آقای مهندس مقدم

  گروه ساختمانی جناب آقای مهندس مقدم با ایده سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی بر پایه اجرای صحیح اصول مهندسی و معماری شروع به کار نمود. بی شک طراحی و اجرای ساختمان های لوکس با انواع کاربری مسکونی، اداری و تجاری در مناطق مختلف شهر تهران و تحویل باکیفیت و طبق برنامه زمان بندی به کارفرمایان، تجربه ای ارزشمند و زرین در کارنامه ایشان می باشد.

  تصاویر پروژه مسکونی گلزار:

  گروه ساختمانی امیری

  نام پروژه

  گروه ساختمانی امیری با چندین سال سابقه درخشان در صنعت ساختمان در حال فعالیت می‌باشد. تاکنون موفق به ساخت چندین پروژه ساختمانی شده اند. بیشترین مصالح بکار برده شده در پروژه‌های این گروه درجه یک است. در تمام پروژه‌های این گروه ساختمانی همه ی موارد امنیتی و حفاظتی استانداردهای ساخت و ساز رعایت شده است.

  تصاویر پروژه مسکونی امیری:

  سازنده هفت حوض

  میدان نبوت (نام پیشین: میدان هفت حوض) یکی از بزرگترین میدان‌های شرقی تهران است. این میدان در قسمت جنوبی محله نارمک تهران و در منطقه ۸ شهرداری تهران قرار دارد و حالت مرکزی و همچنین تجاری در این محله دارد. میدان هفت حوض، حدفاصل خیابان بهمن شرقی و مهرانپور، خیابان مدائن، چمن غربی و شرقی و خیابان سروان بختیاری واقع شده‌است. ایستگاه مترو سرسبز یکی از بهترین گزینه‌های دسترسی به این میدان می‌باشد که پس از طی مسیر کوتاهی از خیابان آیت می‌توان به میدان هفت حوض رسید. همچنین ایستگاه بی‌آرتی در خط پایانه علم و صنعت به خاوران (خط ۲) در ضلع جنوبی آن قرار دارد.

  سازنده سبلان

  میدان سبلان نام یکی از میادین اصلی شرق تهران است که بین منطقه ۷و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته است. بزرگراه صیاد شیرازی پر ترددترین مسیری است که از این میدان عبور می‌کند. سایر خیابان‌های این میدان عبارتند از:
  • از شرق به خیابان گلبرگ و محلهٔ لشکر
  • از شمال به خیابان بیست‌متری مجیدیه (استاد حسن بنا) و محلهٔ مجیدیه-دبستان
  • از غرب به خیابان قصر(قدوسی) و محلهٔ قصر
  • از جنوب به خیابان سبلان و محلهٔ حشمتیه و خیابان دماوند و محله قاسم آباد